Kalkulator zysków

Zobacz, ile korzyści odniesiesz, korzystając z Smart-Plan.

Zwróć uwagę na...

…na to, że zyski oszacowane przy pomocy kalkulatora to nie jedyne korzyści, jakie firma osiąga po wdrożeniu Smart-Plan. Można w przybliżeniu obliczyć, ile czasu każdy pracownik zaoszczędzi na przygotowywaniu ofert, bo z Smart-Plan robi się je wielokrotnie szybciej. Dla obliczeń przyjmujemy koszt roboczogodziny jako 42 zł brutto. Wystarczy przemnożyć tę wartość przez ilość zaoszczędzonego czasu i otrzymujemy konkretny wynik finansowy. To proste!

Korzyści jednakże generują się na wielu poziomach, co w efekcie może przynieść zwielokrotnienie efektywności pracowników i firmy. Np. klient zaczyna postrzegać Twoją firmę jako bardzo dobrze zorganizowaną i kompetentną (wszystko robione jest na czas, pracownicy są zawsze zorientowani w tematach dot. ustaleń, itd.). Zadowolony klient zaczyna zlecać Ci coraz więcej. Koszt pozyskania kolejnego kontraktu spada praktycznie do zera! Inny przykład: pracownik musi odnależć ustalenia, które poczynił pół roku wcześniej inny, zwolniony już pracownik – zamiast tracić pół dnia na szukanie po mailach czy w segregatorach, robi to w chwilę odnajdując wszystko w historii zapisanej przy Szansie Sprzedaży. Oszcządza nie tylko czas (pieniądze!), ale też i nerwy!

UWAGA! Poniższe dane nie są nigdzie przechowywane. Służą jedynie do przeprowadzenia obliczenia. Nie musisz podawać swoich danych kontaktowych. Jeżeli jednak chcesz zyskać wyliczoną kwotę skontaktuj się z naszym konsultantem.

Kalkulator Smart-Plan

Podaj liczbę pracowników:

Podaj liczbę ofert tworzonych miesięcznie:

Podaj liczbę faktur wystawianych miesięcznie:

Ile czasu dziennie zajmuje pracownikowi praca biurowa:

Rozmowy telefoniczne*

*Tę część wypełnij, jeżeli interesują Cię dodatkowe, kolejne oszczędności i zyski w firmie – można sporo zyskać na wdrożeniu telefonii VOIP! Jeżeli interesuje Cię sam CRM, nie wypełniaj tej części.

Koszty miesięczne na tel. stacjonarne:
(suma abonamentów)

Ilość numerów tel. stacjonarnych:

Wpisz liczbę minut, jakie miesięcznie wykonujesz na rozmowy krajowe:

Wpisz liczbę minut, jakie miesięcznie wykonujesz na rozmowy międzynarodowe:

Wpisz liczbę minut, jakie miesięcznie wykonujesz z tel. stacj. na tel. komórkowe:

Już po odliczeniu kosztów abonamentu Smart-Plan
Twój zysk to:

zysku na każdym z Twoich pracowników

zysku dla całej Twojej firmy (+ z uwzględnieniem zysku na kosztach telefonicznych)

Sprawdź potencjał i nowe możliwości, jakie oferuje Ci Smart-Plan!

14 dni za darmo, bez zobowiązań