Jesteś Dyrektorem Sprzedaży, Managerem?

Czy masz kontrolę nad sprzedażą i obsługą klientów w Twoim zespole?
Czy Twój dział sprzedaży osiąga satysfakcjonujące wyniki i czy tak będzie w przyszłości? Jako Manager zasługujesz na najlepsze narzędzia do pracy i zarządzania swoim zespołem!

comoveo dla menagera

Smart-Plan zmienia całkowicie sytuację. Dzięki niemu zarządzasz swoją pracą i pracą zespołu (Dział Handlowy, BOK) w biurze i poza biurem. Wystarczy szybki rzut okiem i widzisz, czy sprawy idą zgodnie z planem. 

wielokat-comoveo

Efektywny podział zadań

Wprowadzasz pracowników do systemu, nadając im odpowiednie uprawnienia. Przydzielasz im zadania i kontrolujesz proces ich realizacji. Analizujesz efektywność zespołu i indywidualnie każdego pracownika poprzez raporty. Widzisz, kto i nad czym pracuje. Sprawdzasz, na ile zdrowe są procesy w firmie. Czy nie ma zatorów lub wąskich gardeł na poszczególnych etapach, czy stale generowane są nowe leady i pozyskiwane prospekty, które gwarantują przyszłą sprzedaż i jej wzrost. Monitorujesz i optymalizujesz procesy, by zwiększyć efektywność pracy zespołu. 

wielokat-comoveo

Mobilność i kompatybilność

Masz natychmiastowy dostęp do wszystkich dokumentów i danych, w tym danych klientów.

W bardzo komfortowy sposób przeglądasz historię kontaktów (maile, telefony, oferty, faktury, dokumenty dla danego kontaktu), nie wychodząc z widoku „Szans Sprzedaży”, który może przybrać widok tablicy kanban albo listy. Takie rozwiązanie pozwala przejrzeć większą ilość szans sprzedaży nadzwyczajnie szybko i sprawnie.

wielokat-comoveo

Nowoczesny kalendarz

Masz bieżący wgląd w harmonogram i postęp prac w firmie (system zawsze alarmuje o przekroczonych terminach). Na bieżąco możesz wprowadzać poprawki i nanosić zmiany.

Smart-Plan sprawi także, że nie umkną Ci Twoje własne zadania. Nie zapomnisz o ustalonym spotkaniu. Pracując na elektronicznym kalendarzu, możesz ustawić sobie powiadomienia push na telefon. System odpowiednio wcześniej poinformuje Cię o nadchodzącym wydarzeniu.

Sprawdź funkcjonalności Smart-Plan, które na pewno przydadzą się  w pracy managera!

Zobacz, jak wiele możesz zrobić przy mniejszym nakładzie sił i w krótszym czasie!

Sprawdź potencjał i nowe możliwości, jakie oferuje Ci Smart-Plan!

14 dni za darmo, bez zobowiązań