Smart-Plan dla Mediów

Znajdziesz tutaj informacje, które można wykorzystać na innych stronach.

Czym jest Smart-Plan?

Smart-Plan to prosty CRM online. Odpowiada potrzebom mikro, małych, średnich firm oraz freelancerów.

Aplikacja została przygotowana w 2010 roku. Od samego początku została dobrze przyjęta ze względu na swoją funkcjonalność. Działa pod nazwą StartUpOnline.pl, natomiast w 2018 roku po wprowadzeniu bardzo dużych zmian wizualnych i funkcjonalnych powstała firma Smart-Plan.

Funkcjonalność Smart-Plan

System pomaga lepiej zarządzać kontaktami z klientami, zadaniami dla pracowników, zleceniami i sprzedażą. Sprawdza się w nowoczesnych branżach związanych z usługami lub handlem. Intuicyjność obsługi, przejrzystość i użyteczność sprawiają, że jest on prosty w obsłudze nawet dla osób, które nie korzystały wcześniej z rozwiązań klasy CRM online.

Bezpieczeństwo Smart-Plan

Dane klientów są chronione i przechowywane w nowoczesnej, profesjonalnej serwerowni. Automatyczne kopie bezpieczeństwa uniemożliwiają ich całkowitą utratę. Informacje przesyłane między użytkownikiem i aplikacją są zaszyfrowane i bezpieczne. System zapewnia najwyższe bezpieczeństwo serwerów, które gwarantowane jest przez Polskie Centrum Danych Kei.pl oraz certyfikat bezpieczeństwa SSL, który szyfruje dane przesyłane pomiędzy użytkownikiem, a serwerem. Korzystanie z aplikacji Smart-Plan zapewnia zatem ochronę zgodnie z najnowszymi wytycznymi RODO.

Logo Smart-Plan